Tanıtım Filmleri

Tanıtım Filmi Nedir?

Tanıtım filmi nedir sorusuna özetle, bir organizasyonun, şirketin, derneğin veya benzer bir kuruluşun ya da ürün ya da hizmetin tanıtımını gerçekleştirmek amacıyla görsel ve işitsel öğelerle kurgulanan film çeşidi ve aynı zamanda oldukça güçlü bir iletişim stratejisi cevabını verebiliriz

Hedef kitleye doğrudan ulaşabilmek, ilgi ve etkileşim yaratabilmek adına, tüm film çekimi sürecinde titiz davranmak hem içerik hem de teknik açısından tamamen donanımlı ve hazırlıklı olmak gerekir.

Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanır?

Çekimi gerçekleştirilen tanıtım filmi için sırada post prodüksiyon süreci vardır. Burada filmi finalize etme süreci öncesi son dokunuşlar, tanıtım filmi hazırlama programı eşliğinde sizden gelecek geri bildirim ve yorumlarla şekillenir. Tanıtım filmi nasıl hazırlanır sorusuna cevap verirken ilk önemli durak film kurgusu olarak karşımıza çıkar. Değer yaratan, orijinal ve sizi en iyi şekilde anlatan bir kurgu için, kullanılacak görsellerin markanızın kimliği ile uyuşması ve mesajınızı destekleyecek nitelikte olması gerekir.

Fabrika Tanıtım Filmi, Şirket Tanıtım Filmi, Okul Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtım Filmi, Otel Tanıtım Filmi Albüm çekimlerinin öncelikli aşaması alan belirlemedir. Anın değerini yansıtacak yeri bulduktan sonra çekimleri yapılır.

İkinci aşamada, farklı açı ve pozlamalardan oluşan fotoğrafların elenmesi ve albümün oluşturulması yer almaktadır.

Son aşamada, seçilen albümü doğru formatlarla baskı aşamasına alıyor ve özenle hazırlayarak teslim ediyoruz.

Düğün Hikayesi İzle

Okul çekimlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Okullar başta olmak üzere tüm eğitim kurumları için fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli yönetmeliklerle öğrenci fotoğrafları istenilmektedir. Bu fotoğraflar çeşitli kriterlere göre hazırlanmalıdır. Öğrencinin yüz hatları net bir şekilde çekilmeli ve özel fon kullanılmalıdır.

E-Okul fotoğraflarının yanı sıra, hatıra ve mezuniyet fotoğrafları da çekiyoruz. Hatıralarınızı yansıtacak bu özel kareler için en güncel ve kaliteli makina ve teçhizatları kullanıyoruz.