Dış Mekan Albüm Çekimleri

İzmir'de düğün fotoğrafı çektirecekseniz öyle çok araştırma yapmanıza gerek yok. İzmir 'e en yakın yerler işte şunlar;

Çeşme, Alaçatı ve Sokakları, Delikli Koy ve Halk Plajı ( Akşam saatlerinde ), Urla Demircili Koyu, Urla Köyü, İnciraltı Kentormanı  ( Tercih edilmemeli çok kalabalık ), Tarihi Asansör, Karagöl Tabiat Parkı, Efes Antik Kenti ( Ücretli ), Tarihi Hava Gazı Fabrikası , Sığacık Kale İçi, Şirince Köyü, Tire dere kahve, Pamucak plajı, Fotoğraf platosu ( Ücretli ) (Düğün Dünü Yapılan Çekimlerde Tercih Edilebilir)

En iyi fotoğraf çekim zamanı akşam güneş batmadan önce 2-3 saat kadardır. Düğün fotoğraflarınızın daha soft ışıkta ve sizi yormadan orjinal kareler için 17:00 ile 20:00 arasında çekilen fotoğraflar güzel ve daha rahat olacaktır. Tüm gün fotoğraf çekimleri için öğle saatlerinde Tire Derekahve gibi gölge alanlar seçilmelidir.

Dış çekim yada düğün fotoğrafı çekimi yapıldıktan sonra fotoğrafların tamamı size teslim edilir. Bu süreçte siz albüm için yada baskı için 30 - 40 adet arasında fotoğraf seçerek numaralarını kaydedip bize bildirirsiniz. Biz de iş listesine göre sizin seçtiklerinizi işledikten sonra son halini sizlere atıp onay alındıktan sonra albüm baskıya gider. 4 hafta içinde albümler ( Resmi tatiller araya girmez ise ) elimize ulaşır.

Albüm çekimi paket içeriği anlaşmaya göre albümlü ise 1 adet panaromik albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet kanvas tablo şeklindedir 

Albüm çekimlerinin öncelikli aşaması alan belirlemedir. Anın değerini yansıtacak yeri bulduktan sonra çekimleri yapılır.

İkinci aşamada, farklı açı ve pozlamalardan oluşan fotoğrafların elenmesi ve albümün oluşturulması yer almaktadır.

Son aşamada, seçilen albümü doğru formatlarla baskı aşamasına alıyor ve özenle hazırlayarak teslim ediyoruz.

Düğün Hikayesi İzle

Okul çekimlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Okullar başta olmak üzere tüm eğitim kurumları için fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli yönetmeliklerle öğrenci fotoğrafları istenilmektedir. Bu fotoğraflar çeşitli kriterlere göre hazırlanmalıdır. Öğrencinin yüz hatları net bir şekilde çekilmeli ve özel fon kullanılmalıdır.

E-Okul fotoğraflarının yanı sıra, hatıra ve mezuniyet fotoğrafları da çekiyoruz. Hatıralarınızı yansıtacak bu özel kareler için en güncel ve kaliteli makina ve teçhizatları kullanıyoruz.