Düğün Hikayesi

Günümüzde çok popüler olan ve bizim en çok tecrübe kazandığımız uzun zamandır vermiş olduğumuz bir hizmettir.
Yurt dışında yıllardır yapılmaktayken günümüz teknolojisi ile ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır. Düğün sabahında hazırlık aşaması ile başlayan ve düğünün bitimine kadar her şeyi bir senaryo gibi düşünüp hatta kişi taleplerine göre özel hazırlanmış bir kompozisyon dahilinde planlanarak video çekimlerinin bu çerçevede yapılmasıdır. Hazırlık aşaması ve organizasyon süresince alınan tüm gürüntüleri düğün hikayesi klibi içerisinde bir araya getirerek bir film hazırlanmasıdır.

Albüm çekimlerinin öncelikli aşaması alan belirlemedir. Anın değerini yansıtacak yeri bulduktan sonra çekimleri yapılır.

İkinci aşamada, farklı açı ve pozlamalardan oluşan fotoğrafların elenmesi ve albümün oluşturulması yer almaktadır.

Son aşamada, seçilen albümü doğru formatlarla baskı aşamasına alıyor ve özenle hazırlayarak teslim ediyoruz.

Düğün Hikayesi İzle

Okul çekimlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Okullar başta olmak üzere tüm eğitim kurumları için fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli yönetmeliklerle öğrenci fotoğrafları istenilmektedir. Bu fotoğraflar çeşitli kriterlere göre hazırlanmalıdır. Öğrencinin yüz hatları net bir şekilde çekilmeli ve özel fon kullanılmalıdır.

E-Okul fotoğraflarının yanı sıra, hatıra ve mezuniyet fotoğraflarının da çekimlerini yapıyoruz. Hatıralarınızı yansıtacak bu özel kareler için en güncel ve en kaliteli ekipmanları kullanıyoruz.