Drone Çekimleri

2015 Yılında aktif olarak başladığımız drone ile video çekimlerine çeşitli projelerde çalışarak tecrübe etmeye başladık, 2017 yılında hız katarak çekim taleplerini kolaylaştırmak adına web sitemiz üzerinde düzenlemeler yaparak talep sayısını arttırdık ve çok daha fazla bölgede hizmet vermeye başladık. Sürekli olarak tüm ekibimiz ile yeni teknolojiler ile çalışmaya devam ederken projelere farklılık katabiliyoruz . İnternet reklamları ve web sitelerinde yayınlanmak üzere reklam ve tanıtım filmleri video&fotoğraf çekimleri oluşturmaya başladık. Profesyonel anlamda fark ettik ki sadece İzmir değil ülkenin her yerinde bu konuda detaylı çalışmalar yapılabilir.  2017 den bu yana çok sayıda reklam ve tanıtım filmi çekimi yaptık, ardından drone teknolojisi ile farklı boyutlarda görüntü elde edebildiğimiz için özellikle havadan video çekimlerin’de de birçok farklı projeler tamamlayarak tecrübe edindik.  

Drone çekimlerindeki tüm ekibimiz ile her projede başlangıçtan sonuca kadar detaylı planlama yaparak ilerliyoruz. Müşteri istekleri ve tecrübemiz sayesinde güçlü bir beyin fırtınası ile profesyonel çekimler elde ediyoruz. Video içeriklerin oluşturulmasında ihtiyaca yönelik ve izleyicilere en etkili kurgu ve görüntüleri aktarabilmek çok önemlidir. Bu konuda sizleri ve dahada önemlisi hedeflediğiniz kitleyi şaşırtacak şekilde içerik çıkartmak için çalışan bir kadroyuz. 

Hedeflediğiniz izleyicilere ulaştığınızda kendinizi tanıtmaktan ziyade keyifle ve isteyerek izleyecekleri bir içerik oluşturmak çok önemlidir.

Tam olarak Dünyanın teknolojik ilerlemesinden kaynaklı olarak video içeriklerin önemi ve insanların gözlemlemesi hızlı olduğundan tercih edilen bir sistemde sizlerinde yer alması için gerekli çabayı vermeye hazırız. 

Albüm çekimlerinin öncelikli aşaması alan belirlemedir. Anın değerini yansıtacak yeri bulduktan sonra çekimleri yapılır.

İkinci aşamada, farklı açı ve pozlamalardan oluşan fotoğrafların elenmesi ve albümün oluşturulması yer almaktadır.

Son aşamada, seçilen albümü doğru formatlarla baskı aşamasına alıyor ve özenle hazırlayarak teslim ediyoruz.

Düğün Hikayesi İzle

Okul çekimlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Okullar başta olmak üzere tüm eğitim kurumları için fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli yönetmeliklerle öğrenci fotoğrafları istenilmektedir. Bu fotoğraflar çeşitli kriterlere göre hazırlanmalıdır. Öğrencinin yüz hatları net bir şekilde çekilmeli ve özel fon kullanılmalıdır.

E-Okul fotoğraflarının yanı sıra, hatıra ve mezuniyet fotoğrafları da çekiyoruz. Hatıralarınızı yansıtacak bu özel kareler için en güncel ve kaliteli makina ve teçhizatları kullanıyoruz.