Profesyonel Okul ve Mezuniyet Çekimleri

Her Okula ve Bütçeye uygun zengin çekim ve içerik paketlerimizden size uygun olanı seçin ya da çekim ve ürünlerden kendi okulunuza özel bir paket oluşturun. Artık seçeneğiniz oldukça fazla.
Fotoğrafını çektiğimiz her çocukla iletişim kurmak için zaman ayırmayı seven, çekimler sırasında onların eğlenmesine ve rahatca poz vermesine yardımcı olan profesyonel bir fotoğrafçı ekibiyiz.

Albüm çekimlerinin öncelikli aşaması alan belirlemedir. Anın değerini yansıtacak yeri bulduktan sonra çekimleri yapılır.

İkinci aşamada, farklı açı ve pozlamalardan oluşan fotoğrafların elenmesi ve albümün oluşturulması yer almaktadır.

Son aşamada, seçilen albümü doğru formatlarla baskı aşamasına alıyor ve özenle hazırlayarak teslim ediyoruz.

Düğün Hikayesi İzle

Okul çekimlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Okullar başta olmak üzere tüm eğitim kurumları için fotoğrafçılık hizmeti veriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirli yönetmeliklerle öğrenci fotoğrafları istenilmektedir. Bu fotoğraflar çeşitli kriterlere göre hazırlanmalıdır. Öğrencinin yüz hatları net bir şekilde çekilmeli ve özel fon kullanılmalıdır.

E-Okul fotoğraflarının yanı sıra, hatıra ve mezuniyet fotoğrafları da çekiyoruz. Hatıralarınızı yansıtacak bu özel kareler için en güncel ve kaliteli makina ve teçhizatları kullanıyoruz.